Наші бренди

Власні торгові марки

Для нас дуже важливо бути кращими для покупців. Ми завжди намагаємося перевищувати очікування наших клієнтів, надаючи їм широкий асортимент товарів, доступні ціни та кращий сервіс. Саме тому ми раді запропонувати покупцям наші приватні та ексклюзивні торгові марки.  

Ключова ідея приватних та ексклюзивних марок – відсутність в ціні маркетингової складової. Продажі забезпечуються за рахунок внутрішніх ресурсів, якими володіє мережа Watsons. Це дозволяє покупцям не лише знайти цікавий та ексклюзивний товар, але й зекономити кошти. Приватні та ексклюзивні торгові марки це – товари, що представлені лише в магазинах та аптеках Watsons – позначені наліпками «Тільки у Watsons». Окрім того, на товарах вітчизняного виробництва завжди присутній текст – «Виготовлено на замовлення ТОВ «ДЦ Україна». Ми надаємо покупцеві альтернативу відомим міжнародним брендам – якісні товари, що виготовлені в Європі та Азії, мають високу якість та більш доступну ціну.

Нині в мережі представлено більше 30 приватних торгових марок з асортиментом, який нараховує понад 3 000 найменувань. Назви найвідоміших імпортованих приватних марок, які полюбилися покупцям:

  • Domol (побутова хімія і засоби для прання, виробник Rossmann, Німеччина), 
  • Isana (засоби для догляду за волоссям і тілом, Rossmann, Німеччина), 
  • Babydream (товари для малюків там мам, Rossmann, Німеччина), 
  • Superdrug (догляд за шкірою обличчя, тіла та волоссям, Великобританія).  
Декілька цікавих фактів про наші приватні торгові марки, що виготовлені за кордоном: 
  • Багато видів продукції від німецького виробника Rossmann успішно пройшли контроль випробування споживчих якостей незалежним інститутом Німеччини Stiftung Warentest. Відповідну позначку про результати тестування можна побачити на сайті організації та на упаковці товару. 
  • З 1898 року у Великобританії була заснована організація BUAV, яка виступає за захист тварин. На косметичній продукції торгової марки Superdrug міститься емблема BUAV , що свідчить про те, що ця продукція ніколи не проходила випробувань на тваринах. 
  • Концентровані порошки Domol не містять небезпечних для довколишнього середовища фосфатів, проте водночас вони відзначаються відмінною якістю прання. Однієї упаковки всередньому вистачає на 20 циклів машинного прання.

 

Власні марки, виготовлені в Україні

Серед вітчизняних приватних марок відвідувачам Watsons давно знайомі декоративна косметика M.A.G., товари для догляду за тілом і волоссям Lucky Day, побутові товари Helper та інші бренди. Вся продукція обов’язково підлягає контролю на якісні параметри у спеціалізованих лабораторіях, що мають відповідну акредитацію. За технологією вода, що входить до складу косметичної продукції, очищується від будь-яких домішок.   

Лаки для нігтів MAG виробляються в Україні, але сировина для них закуповуається на відомій французькій фабриці Fiabilla. Той самий постачальник сировини співпрацює з відомими світовими виробниками манікюрних лаків. Водночас ми тримаємо під пильним контролем виробництво товарів з позначкою “Тільки у Watsons”. Особливу увагу ми приділяємо відсутності у складі нашої продукції пластикових мікро-гранул, використанню переважно вторинної сировини для виробництва упаковки, зменшенню використання пластикової упаковки.  

Кожного року все більше співробітників нашої Компанії стають амбасадорами наших приватних марок. Це відбувається тому, що вони отримують власний успішний досвід використання цієї продукції завдяки спеціальним дисконтним програмам для співробітників, презентацій новинок, подарунків від Компанії на професійні свята.  

Приєднуйтесь до нас та отримайте власний досвід користування продуктами приватних та ексклюзивних марок від Watsons!

Соціальні мережі
Copyright © 2018 Watsons Ukraine| Наші вакансії| Мапа сайту| Реєстрація| Увійти|
OTYS Recruiting Technology