Корисні поради для успішного проходження інтерв’ю

1: Відвідайте наш магазин

Чудово, коли Ви приходите на інтерв’ю, попередньо побувавши в одному чи кількох наших магазинах. Поміркуйте про те, як виглядає магазин і виконання яких завдань може ставитись перед Вами? Які труднощі можуть виникати в магазині і чи змогли б Ви працювати тут?

2: Знайомтесь з нашим брендом

Наш бренд важливий для нас, тому ми завжди зацікавлені в тому, щоб дізнатись, що Ви думаєте про нього. Знайомтесь з нами, вивчаючи наш сайт, відвідуючи магазини та спілкуючись з іншими. Ми будемо запитувати Вас про Ваші улюблені товари з наших власних торгових марок, то чому б не вибрати один з них в магазині і не розповісти нам, що Ви думаєте про нього!

3: Ознайомтесь з посадовими обов’язки

Усвідомте, що насправді являє собою робота, передбачена вакансією, і подумайте, як Ви зможете впоратись з нею. Чи будете Ви задоволені своєю роботою? Чи справді Ви хороший кандидат на цю вакансію?

4: Перевірте деталі інтерв’ю

Це може здаватись елементарним, але наперед з’ясуйте місце, в якому заплановане проведення інтерв’ю, з ким відбудеться інтерв’ю, точний час. Така підготовка допоможе Вам не спізнитись, менше хвилюватись та, вцілому, почуватись більш впевнено.

5: Поміркуйте про себе

Виділіть час для аналізу своїх сильних сторін та попереднього кар’єрного досвіду. Яку роботу Ви виконували? Що Ви дізнались та засвоїли на попередньому місці (попередніх місцях) праці? Які Ваші сторони для подальшого розвитку / вдосконалення?

6: Презентуйте себе

Мова тіла і те, як ви подаєте себе відіграє дуже важливу роль на інтерв’ю. Одягніться в діловому стилі і демонструйте позитивну мову тіла протягом всього інтерв’ю.

Підписка на вакансії
Створити підписку на вакансії, щоб отримувати повідомлення про нові вакансії електронною поштою або СМС
Соціальні мережі
Copyright © 2019 Watsons Ukraine| Наші вакансії| Мапа сайту| Реєстрація| Увійти|
OTYS Recruiting Technology