Watsons та суспільство

Пробіг під каштанами

Пробіг під каштанами

Протягом декількох років наші співробітники за власною ініціативою приймають участь в щорічному проекті «Пробіг під каштанами», метою якого є збір коштів на лікування дітей з вадами серця. За умовами цього проекту від кількості учасників пробігу залежить розмір благодійного внеску, який робить Компанія-учасник. Ось чому кожного року все більше наших колег приєднується до цієї ініціативи!

Донорство крові

Донорство крові

Кожне півріччя наші співробітники дають кров в Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.

Проведення благодійних презентацій та ярмарок

Благодійні презентації та ярмарки

Доброю традицією стало проведення благодійних презентацій та ярмарок для співробітників Центрального офісу, виручені кошти з яких використовуються з метою допомоги пораненим бійцям та дітям-переселенцям.

На регулярній основі ми зустрічаємось з дітками зі Смілянської школи-інтернату, щоб поділитися з ними знаннями, уміннями та навичками, що будуть корисними для їх розвитку та подальшої соціалізації, провести разом час та привнести в їх життя частинку душі кожного нашого співробітника – волонтера.
Наша Компанія матеріально підтримує Броварський дитячій реабілітаційний центр, де проходять лікування дітки з вадами фізичного та психічного розвитку.

Янголи Watsons

www.angels.watsons.ua

В Україні щорічно 4000 дітей з вадами серця змушені долати складні та небезпечні для життя операції через брак фінансування лікарень. Щорічно медичні заклади потребують 500 оклюдерів – сучасних імплантів, які транспортуються до серця через судини на стегні та закривають патологічні отвори. Завдяки ним є можливість проводити операції без розрізу грудної клітини та зупинки серця, а діти можуть залишити лікарню вже за 3 дні. Проте держава може забезпечити придбання в середньому 80 оклюдерів на рік.
Watsons прагне змінити ситуацію і подарувати дітям можливість жити повноцінним життя. У грудні 2015 року компанія розпочала трирічний проект зі збору грошей на придбання 36 оклюдерів під назвою Янголи Watsons.
«Проект Янголи Watsons – це продовження наших благодійних ініціатив. У 2014 році ми вже проводили спільно з благодійним фондом «Серця майбутнього» та SC Jonson акцію «Діти світу», в рамках якої було придбано 3 оклюдери. Зараз ми переходимо до більш довготривалого формату благодійної допомоги», – коментує Томаш Вроблевскі, Генеральний директор Watsons в Україні. – Ідея проекту в тому, що кожний з нас може стати янголом-охоронцем для конкретної дитини, що потребує підтримки. Просто, користуючись товарами для краси та здоров’я Watsons, можна вплинути на долю дітей та зробити їх життя повноцінним».
Придбані оклюдери будуть передані до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова за підтримки благодійного фонду «Серця майбутнього».
Долучитись до проекту можна, купуючи товари Watsons Exclusive у мережі магазинів та аптек, а також можна придбати сувеніри із зображенням янголят зі спеціальної серії, яку створила українська художниця Євгенія Гапчинська. Усі кошти, отримані від продажу сувенірів, компанія буде передавати до благодійного фонду.
Протягом трьох років сувеніри будуть змінюватися.
www.angels.watsons.ua

Благодійний проект LOL

projectlol.aswatson.com

Заснована у 1841 році, Компанія A.S.Watson Group повертається до своїх витоків, коли вона була маленькою аптекою та надавала безкоштовні ліки тим, хто потребував допомоги. З тих пір ми значно виросли і продовжуємо творити свою багату історію підтримки цілого ряду соціальних ініціатив на благо суспільства.
З приводу свого 175 річчя у 2016 році компанія впроваджує благодійний проект LOL (Lots of Laugh, Lots of Love), що в перекладі означає «Більше посмішок, більше любові».
Проект LOL– це серія благодійних програм, спрямованих на дарування любові та турботи суспільству в рамках трьох напрямків корпоративної соціальної відповідальності – Здоров’я, Освіта, Небайдуже суспільство.
В Україні в рамках проекту LOL у грудні 2015 року стартувала благодійна акція «Янголи Ватсонс». Детальніше з програмою «Янголами Ватсонс» можна ознайомитись на сторінці www.angels.watsons.ua
Для детального ознайомлення з інформацією запрошуємо вас відвідати вебсайт проекту LOL
http://projectlol.aswatson.com

Оклюдери
Соціальні мережі
Copyright © 2017 Watsons Ukraine| Наші вакансії| Мапа сайту| Реєстрація| Увійти|
OTYS Recruiting Technology