Watsons та суспільство

Пробіг під каштанами

Пробіг під каштанами

Протягом 6 років наші співробітники за власною ініціативою приймають участь в щорічному проекті «Пробіг під каштанами», метою якого є збір коштів на лікування дітей з вадами серця. За умовами цього проекту від кількості учасників пробігу залежить розмір благодійного внеску, який робить Компанія-учасник. Ось чому кожного року все більше наших колег приєднується до цієї ініціативи!

Донорство крові

Донорство крові

Щороку ми організовуємо збір крові. Серед наших колег багато донорів, які регулярно здають кров. За їх словами, донорство - це дуже проста річ, яка рятує життя. Ми цілком розділяємо їх погляди та намагаємось захочувати й нових колег здавати кров. 

Проведення благодійних презентацій та ярмарок

Благодійні презентації та ярмарки

Нерідко, ми влаштовуємо ярмарки та "виїздні магазини" у нас в офісі, аби привернути увагу колег до певної активності чи зібрати кошти на благодійні проекти, до яких ми долучаємось. 

 

Янголи Watsons

Щорічно в Україні близько 4 000 дітей із вадами серця змушені проходити через небезпечні операції. Більшість із них проводять за застарілими методиками, що зумовлено браком коштів.

Тому ми створили особливий проект, який допоможе придбати для дітей оклюдери – крихітні імпланти, які допомагають діткам з хворим серцем уникнути складних “відкритих” операцій. З ними не потрібен розріз грудної клітини і зупинка серця.

Оклюдери ми передаємо до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова. Щомісяця лікарі інституту проводять операції з встановлення цих оклюдерів хворим діткам.

Хто такі Янголи Watsons?

Янголи Watsons – це всі, хто долучилися до проекту та допомагають збирати кошти на придбання нових оклюдерів.

Як стати Янголом Watsons?  

Долучитись до проекту та стати справжнім янголом дуже просто:

  • Купуйте товари з позначкою «Watsons Exclusive». Частину коштів з їх продажу ми перераховуємо на придбання нових оклюдерів;
  • Поділіться балами з картки учасника Watsons Club.  Це дуже просто! Перерахувати бали можна під час покупки у будь-якому магазині Watsons;
  • Зберіть колекцію ексклюзивних магнітів. Вони створені художницею Євгенією Миронюк спеціально для проекту. Усі гроші, отримані від їх продажу, йдуть на купівлю оклюдерів;
  • Розкажіть друзям про проект. Створіть свого Янгола Watsons на сайті angels.watsons.ua і поділіться ним у соціальних мережах. Так ви допоможете привернути увагу до проекту та швидше зібрати необхідну суму.

 

Кому вже допомогли Янголи? 

Проект триває вже більше 4 років. За цей час станом на осінь 2019 року:

  • врятовано 50 дитячих сердець;
  • до проекту долучилось понад 675 тисяч клієнтів Watsons;
  • з картки учасника Watsons Club перераховано понад 58 тис. балів;
  • загалом зібрано понад 2,7 млн грн. на придбання імплантів.

Офіційний сайт проектуwww.angels.watsons.ua

Благодійний проект LOL

projectlol.aswatson.com

Заснована у 1841 році, Компанія A.S.Watson Group повертається до своїх витоків, коли вона була маленькою аптекою та надавала безкоштовні ліки тим, хто потребував допомоги. З тих пір ми значно виросли і продовжуємо творити свою багату історію підтримки цілого ряду соціальних ініціатив на благо суспільства. З приводу свого 175 річчя у 2016 році компанія впроваджує благодійний проект LOL (Lots of Laugh, Lots of Love), що в перекладі означає «Більше посмішок, більше любові». Проект LOL має три напрямки корпоративної соціальної відповідальності – Здоров’я, Освіта, Небайдуже суспільство. В Україні в рамках проекту LOL у грудні 2015 року стартувала благодійна акція «Янголи Ватсонс». Окрім того, ми почали співпрацю зі Смілянською школою-інтернат, а також з Броварським реабілітаційним центром для дійтей з інвалідністю. Ми дружимо з вихованцями цих закладів, їздимо до них в гості, робимо для них подарунки та допомагаємо усім необхідним.  Для детального ознайомлення з інформацією запрошуємо вас відвідати вебсайт проекту LOL http://projectlol.aswatson.com

Давай поборемо рак разом