Watsons та довкілля

Зробимо Україну чистою!

Зробимо Україну чистою!

Нам не байдуже, в якому середовищі ростуть наші діти! Ось чому щороку ми приєднуємося до національного проекту «Зробимо Україну чистою». В 2015 році 300 працівників нашої Компанії вийшли в парки 24 міст нашої Країни для того, щоб зробити ії чистішою!

Саджаємо дерева

Саджаємо дерева

Ми полюбляємо саджати дерева, власне за кошт Компанії =). Але організаторами та виконавцями таких ініціатив є наші співробітники, які інвестують власний час, сили та енергію в подібні акції!

Проект по збору використаних батарейок

У червні 2013 наша компанія запустила Всеукраїнський соціальний проект з утилізації використаних батарейок. В офісі компанії і магазинах мережі встановлені спеціальні бокси для збору сировини.
Раз на квартал/півроку Watsons передає зібрані батарейки на переробку державному підприємству «Аргентум» (Львів) – єдиному заводу в Україні, що переробляє відходи, які містять хімічні елементи.
Головна задача проекту – дати можливість кожному українцю принести використані батарейки і бути впевненим в їх подальшій безпечній утилізації. Тепер це стало можливо в усіх магазинах Watsons по всій Україні. Адже нерідко навіть обізнаність про небезпеку не запобігає тому, що батарейки викидаються разом з іншим сміттям. Основна причина – відсутність спеціальних контейнерів для їх збору і подальшої переробки.
Нагадаємо, що викидати батарейки разом із звичайним сміттям не можна, оскільки вони є хімічним пристроєм, елементи якого токсичні і небезпечні. Батарейки містять «гримучу суміш» небезпечних речовин, серед яких свинець, кадмій, ртуть, нікель, луги та інші. Коли металеве покриття батарейки руйнується, важкі метали потрапляють в грунт і грунтові води, а далі – в річки, озера, водойми, які використовуються для питного водопостачання.
Переробляти батарейки природним шляхом також не можна: під час утилізації використаних батарейок на сміттєспалювальному заводі, всі токсичні речовини, які в них містяться, потрапляють в атмосферу.

За останні півроку ми зібрали для утилізації більше 7 тонн батарейок.
Всього з 2013 року ми передали до утилізації
26462 кг з використаних батарейок!

Соціальні мережі
Copyright © 2017 Watsons Ukraine| Наші вакансії| Мапа сайту| Реєстрація| Увійти|
OTYS Recruiting Technology