Watsons та довкілля

Green office та енергоефективність

В компанії діє політика «Зелений офіс». Що це означає? Дуже просто – відповідальне ставлення до ресурсів з думкою про збереження планети. Здавалось би, що це дуже амбітна ціль, але щоденні маленькі кроки кожного можуть наблизити до неї.

Отже, що ми робимо для того, щоб зробити нашу планету зеленішою:

  • Завжди використовуємо двосторонній друк;
  • На кухні у нас стоять паперові стаканчики, замість пластикових;
  • Ми використовуємо безфосфатні мийні засоби;
  • В офісі (як і в кожному магазині) у нас встановлені бокси для збору вживаних батарейок. Також збираємо пластикові корки з пляшок;
  • Створюємо відповідну «зелену» атмосферу – в офісі у нас дуже багато рослин.

Філософія «зеленого офісу» неможлива баз енергоефективності. У Watsons всі працівники стараються ефективно використовувати світло та воду. Окрім того, в магазинах, на складі та в офісі  нас встановлено енергозбережне обладнання: економні лампочки, датчики руху тощо.

 

Наші еко-ініціативи

Збір вживаних батарейок

 

У 2013 році Watsons розпочала всеукраїнський збір вживаних батарейок. Для цього Watsons встановив спеціальні контейнери в магазинах і в офісі. Станом на 2017 рік їх було зібрано понад 40 тонн. Усвідомлюючи проблему утилізації, компанія також підтримала ініціативу Громадської організації «Батарейки, здавайтеся!» зі збору коштів для налагодження цього процесу в Україні. Але, на жаль, виявилося, що єдиний завод в Україні більше не мав можливості для офіційної переробки батарейок. Позиція компанії - бути відповідальною до кінця, тому, крім збору, необхідно було вирішити проблему утилізації батарейок.  У 2018 році Watsons прийняла рішення переробляти батарейки на  німецькому заводі з переробки відходів Redux.

Нагадаємо, що викидати батарейки разом із звичайним сміттям не можна, оскільки вони є хімічним пристроєм, елементи якого токсичні і небезпечні. Батарейки містять «гримучу суміш» небезпечних речовин, серед яких свинець, кадмій, ртуть, нікель, луги та інші. Коли металеве покриття батарейки руйнується, важкі метали потрапляють в грунт і грунтові води, а далі – в річки, озера, водойми, які використовуються для питного водопостачання. Переробляти батарейки природним шляхом також не можна: під час утилізації використаних батарейок на сміттєспалювальному заводі, всі токсичні речовини, які в них містяться, потрапляють в атмосферу.

 

Робимо Україну чистою та саджаємо дерева

Окрім того, у 2015 році ми долучились до ініціативи «Зробимо Україну чистою». Тоді понад 300 наших співробітників з 24 міст країни вийшли на прибирання вулиць, аби зробити їх охайними та красивими для всіх.

Неодноразово наші колеги ініціювали висадку дерев в парках та скверах.

 

 

Соціальні мережі
Copyright © 2020 Watsons Ukraine| Наші вакансії| Мапа сайту| Реєстрація| Увійти|
OTYS Recruiting Technology