Watsons та довкілля

Зробимо Україну чистою!

Зробимо Україну чистою!

Нам не байдуже, в якому середовищі ростуть наші діти! Ось чому щороку ми приєднуємося до національного проекту «Зробимо Україну чистою». В 2015 році 300 працівників нашої Компанії вийшли в парки 24 міст нашої Країни для того, щоб зробити ії чистішою!

Саджаємо дерева

Саджаємо дерева

Ми полюбляємо саджати дерева, власне за кошт Компанії =). Але організаторами та виконавцями таких ініціатив є наші співробітники, які інвестують власний час, сили та енергію в подібні акції!

Збір вживаних батарейок

У червні 2013 наша компанія запустила Всеукраїнський соціальний проект зі збору вживаних батарейок. У цьому нам допомагає Громадська організація "Батарейки, здавайтеся!". В офісі компанії та у всіх магазинах мережі встановлені спеціальні бокси для збору сировини. Окрім цього, у жовтні 2018 року ми долучились до збору коштів на утилізацію вживаних батарейок. Зібрані кошти будуть направлені на відновлення та модернізацію цього процесу в Україні, або буде налагоджено переробку українських батарейок в Європі.   

Загалом, станом на кінець 2017 року, завдяки Watsons, зібрали вже понад 13 тисяч тонн відпрацьованих батарейок.

Нагадаємо, що викидати батарейки разом із звичайним сміттям не можна, оскільки вони є хімічним пристроєм, елементи якого токсичні і небезпечні. Батарейки містять «гримучу суміш» небезпечних речовин, серед яких свинець, кадмій, ртуть, нікель, луги та інші. Коли металеве покриття батарейки руйнується, важкі метали потрапляють в грунт і грунтові води, а далі – в річки, озера, водойми, які використовуються для питного водопостачання. Переробляти батарейки природним шляхом також не можна: під час утилізації використаних батарейок на сміттєспалювальному заводі, всі токсичні речовини, які в них містяться, потрапляють в атмосферу.

Соціальні мережі
Copyright © 2018 Watsons Ukraine| Наші вакансії| Мапа сайту| Реєстрація| Увійти|
OTYS Recruiting Technology