Watsons та наші Клієнти

Наша мета - засвітити посмішку на обличчях клієнтів

Все, що ми робимо – ми робимо за для того, щоб перевищити очікування наших покупців, подарувати їм особливу вигоду, гарантовану якість та приємні емоції!

Водночас ми тримаємо під пильним контролем виробництво товарів з позначкою “Watsons Exclusive” та “Тільки у Watsons”. Особливу увагу ми приділяємо відсутності у складі нашої продукції мікропластику, використовуємо, переважно, вторинну сировину для виробництва упаковки, зменшуємо використання пластикової упаковки.

Ми намагаємось забезпечити крашу пропозицію кожному учаснику Watsons Club, пропонуючи спеціальні ціни на товари, що мають найбільший попит. Окрім того, запустили програму «Жовтий цінник» та створили спеціального персонажа, Гривнятко, який «гривню береже».

Усі товари з жовтими цінниками відрізняються найнижчою вартістю на певний період. Якщо ж покупець знайде дешевшу продукцію – ми повертаємо йому вартість товару. Деталі акції – за посиланням.

Ми постійно тримаємо руку на пульсі, намагаючись оцінити, наскільки наші покупці задоволені тим, що ми для них робимо. В цілодобовому режимі працює контакт-центр, збираємо та аналізуємо відгуки, постійно намагаючись удосконалювати сервіс та перевищувати очікування наших покупців!

Все це можливо завдяки налагодженим процесам контролю якості товарів та послуг, а також професійної підготовки наших продавців.

Якщо ви бажаєте приєднатись до колективу одного з наших магазинів, вам потрібно бути готовим до постійного навчання та контролю знань та якості сервісу в наших магазинах. Все це ми робимо для того, щоб втілити наше призначення «Привносити більше у життя!».

Соціальні мережі
Copyright © 2018 Watsons Ukraine| Наші вакансії| Мапа сайту| Реєстрація| Увійти|
OTYS Recruiting Technology