Watsons та наші Клієнти

Головне в нашому бізнесі – це Клієнт. Все, що ми робимо – ми робимо за для того, щоб перевищити очікування наших покупців, подарувати їм особливу вигоду, гарантовану якість та приємні емоції!
Водночас ми тримаємо під пильним контролем виробництво товарів з позначкою “Watsons Exclusive” та “Тільки у Watsons”. Особливу увагу ми приділяємо відсутності у складі нашої продукції пластикових мікро-гранул, використання переважно вторинної сировини для виробництва упаковки, зменшенню використання пластикової упаковки.
Ми намагаємось забезпечити крашу пропозицію кожному Клієнтові, хто є учасником Watsons Club, пропонуючи спеціальні ціни на товари, що мають найбільший попит. Ми постійно тримаємо руку на пульсі, намагаючись оцінити, наскільки наші покупці задоволені тим, що ми для них робимо. В цілодобовому режимі працює контакт-центр, щоквартально ми тестуємо наші магазини за допомогою «таємного покупця», постійно намагаючись удосконалювати сервіс та перевищувати очікування наших покупців!
Водночас ми дотримуємось чесних та етичних відносин з нашими бізнес-партнерами, відкрито й чітко формулюємо наші очікування від них. Інтереси наших покупців в серці кожного з нас, ось чому мі робимо все можливе, щоб надавати їм послуги та товари найкращої якості, вартості та з гарантією безпеки. Це можливо завдяки налагодженим процесам контролю якісті товарів та послуг, а також професійної підготовки наших продавців. Якщо Ви бажаєте приєднатись до колективу одного з наших магазинів, Вам потрібно бути готовим до постійного навчання та контролю знань та якості сервісу, що надається в наших магазинах. Все це ми робимо для того, щоб втілити наше призначення «Привносити більше у життя!».

Соціальні мережі
Copyright © 2017 Watsons Ukraine| Наші вакансії| Мапа сайту| Реєстрація| Увійти|
OTYS Recruiting Technology