Watsons та наші Клієнти

Наша мета - засвітити посмішку на обличчях клієнтів

Переконані, що зробити покупця щасливим – набагато простіше, ніж може здатись.

Для цього потрібно небагато:

  •  Продавці-консультанти мають бути справжніми професіоналами своєї справи;
  •  Асортимент магазину має задовольняти потреби і перевищувати очікування клієнта;
  • Магазин має бути зручним та приємним для перебування. І викликати бажання повернутися ще раз :)

Ми у Watsons Україна невпинно працюємо над тим аби вдосконалюватись, кожного дня ставати кращими для наших покупців.

Для цього ми постійно розвиваємо та навчаємо своїх співробітників. Окрім того, компанія піклується про їх здоров'я, атмосферу в колективі, комфортне робоче місце, на свята організовує різні сюрпризи та тімбілдінги тощо. Для нас це дуже важливо, адже віримо, що лише щасливий співробітник може зробити щасливим і клієнта.  

Ми намагаємось забезпечити кращі пропозиції нашим покупцям, пропонуючи спеціальні ціни та ексклюзивні товари. У всіх магазинах завжди можна знайти продукцію з жовтими цінниками. Це означає, що на даний момент її ціна – найнижча на ринку.

Водночас ми тримаємо під пильним контролем виробництво товарів власних торгових марок з позначкою “Watsons Exclusive” та “Тільки у Watsons”. Особливу увагу ми приділяємо відсутності у складі нашої продукції мікропластику, використовуємо упаковку, яка піддається переробці тощо.

Магазини Watsons ми хочемо зробити зручними та доступними. Намагаємось відкривати їх там, де це буде максимально зручно для наших покупців. Облаштовуємо їх згідно з усіма останніми тенденціями у рітейлі. Хочемо, щоб вони були гарні та стильні. 

Все, що ми робимо в магазинах, на складі та в офісі спрямоване на те, аби не підвести своїх клієнтів. І тут діє ефект бумерангу – щасливий працівник – задоволений клієнт, задоволений клієнт, а значить – і щасливий працівник :)

 

         

Соціальні мережі
Copyright © 2019 Watsons Ukraine| Наші вакансії| Мапа сайту| Реєстрація| Увійти|
OTYS Recruiting Technology