Навчання та розвиток

Життя тривале… Чим більше Ви навчаєтесь, тим краще працюєте і тим більшим є Ваш особистий внесок у результат команди, бізнесу та Компанії вцілому. Чим більше Ви навчаєтесь, тим більше отримуєте передумов для кар’єрного зростання. Ми вважаємо навчання настільки важливим, що зробили його частиною наших корпоративних цінностей. Неможливо впроваждувати науковий підхід та інновації без навчання та розвитку. З першого дня роботи ми забезпечуємо співробітників знаннями та підтримкою необхідними для того, щоб почуватися впевнено та бути повноцінними партнерами в команді. З метою забезпечення співробітників важливими знаннями про наш бізнес, ми пропонуємо наступні програми:

Двотижнева адаптаційна програма

Ми не кидаємо наших нових колег напризволяще. Кожен співробітник, що приєднується до команди Watsons, проходить послідовну та структуровану програму адаптації, яка займає в середньому два тижні. Ключові етапи програми адаптації включають в себе, але не обмежуються наступним: 
1. В процесі оформлення на роботу ми знайомимо новачків з нормами та правилами, які існують в нашій Компанії. Це допомагає зорієнтуватися та зрозуміти, які вчинки вітаються у Watsons, а які є проявом поведінки, нейприйнятної з точки зору цінностей Компанії. 
2. В перші години роботи співробітник департаменту по роботі з персоналом покаже Вам, як облаштовано наш офіс, де знаходяться зони переговорів та відпочинку та яким чином ми дотримуємось концепції «Зеленого Офісу» в нашому повсякденному житті. 
3. В перший день роботи Ваш безпосередній керівник потурбується про те, щоб облаштування робочого місця було зручним та вчасним, а всі доступи до корпоративних інформаційних систем були надано в повному обсязі. Також керівник познайомить Вас з колективом. 
4. Після налаштування доступів у корпоративну ІТ систему, Ви зможете користуватися Системою дистанційного навчання. Перший тренінг, який Вам буде призначено – «Welcome to Watsons!». Тренінг містить всю необхідну інформацію для розуміння місії, цінностей, структури нашой Компанії та того, чим ми пишаємося. 
5. Протягом перших двох тижнів роботи Вам буде запропоновано взяти участь в інтерактивному семінарі, на якому Ви зможете ближче ознайомитись з тим, що таке Watsons в Україні та які можливості для професійного розвитку надає Компанія. 
6. Ми впевненні, що наш ключовий бізнес та експертиза в обслуговуванні клієнтів знаходяться в наших магазинах. Тому протягом перших двох тижнів роботи Вас чекає незабутня подорож на стажування в одному з наших магазинів. 
7. Введення в посадові обов’язки та навчання на робочому місті – це спільна співпраця з Вашим безпосереднім керівником. Після успішного завершення двотижневої адаптаційної програми на Вас чекає повторна зустріч з керівником для обговорення завдань на випробувальний період та критеріїв оцінки успішності, щоб Ви були впевнені в тому, що у Вас є вся необхідна інформація та підтримка для успішного проходження випробувального періоду!

Програма розвитку лідерства

Програму розвитку лідерства розроблено як для новачків, так і для діючих співробітників. Ми вважаємо, що лідерство є необхідною частиною успішної кар’єри, незалежно від того, з якого щабля організаційної структури Ви її розпочинаєте. Наша програма про лідерство – про вміння бачити можливості та альтернативи, мужність брати на себе відповідальність та вміння розуміти та надихати інших людей.

Професійне навчання

Існує безліч можливостей для професійного розвитку. Це - зовнішні тренінги, семінари, візити на конференції, участь у професійних клубах, он-лайн ресурси тощо. Щоб не розгубитися в розмаїтті програм, який пропонується зонішнім ринком навчання, потрібно узгодити стратегію особистого розвитку зі своїм керівником. Така можливість з’явиться у Вас після успішного проходження випробувального періоду, після оцінки Вашим керівником Ваших сильних сторін та сторін для розвитку.

Корпоративний Університет Watsons

Якщо Ви - амбітна людина, ставите перед собою амбітні цілі, прагнете реалізувати їх, не боїтесь виходити з зони комфорту, Вам притаманно досягати успіхів за короткий проміжок часу, – Корпоративний Університет Watsons – для Вас! Ця програма допоможе Вам отримати більш глибоке розуміння нашого бізнесу, зрозуміти, які напрямки розвитку кар’єри Вам цікаві, розвинути лідерські здібності, налагодити професійні зв’язки з колегами з інших департаментів. Якщо ж Ви володієте англійською мовою - Вам відкрито доступ у світ кращої практики A.S.Watson Group!

Соціальні мережі
Copyright © 2018 Watsons Ukraine| Наші вакансії| Мапа сайту| Реєстрація| Увійти|
OTYS Recruiting Technology