Навчання та розвиток

 

 

 

 

Майже в кожній вакансії у нас у вимогах до кандидатів написано «бажання вчитись та розвиватись». І це не порожні слова – ми всіляко заохочуємо колег здобувати нові знання і навички, які будуть корисним їм в роботі і в повсякденному житті.

Вже на етапі випробувального періоду на вас чекає Welcome training. Фахівці з Відділу навчання та оцінки розкажуть вам все-все, що пов’язано з Watsons, познайомлять з кожним департаментом і його функціями, ви дізнаєтесь про історію компанії, її проекти, успіхи та плани на майбутнє.

Далі ви матимете можливість відвідувати тренінги та лекції від найкрутіших лекторів країни, які ми регулярно організовуємо. Наприклад, Володимир Дегтярьов приходив до нас з майстер-класом «Усвідомлене життя: визнач свої істинні цінності та цілі», а Євген Пенцак говорив про «Використання емоційного інтелекту для підвищення ефективності прийняття рішень в умовах ризику та конфлікту інтересів».

Крім того, у вас буде можливість вдосконалити свою англійську, користуватись книгами з корпоративної бібліотеки, ходити на курси, інтенсиви та інші навчальні івенти.

Працюючи у Watsons, ви дуже скоро зрозумієте, що без навчання вам точно не обійтись :)

New item
Соціальні мережі
Copyright © 2019 Watsons Ukraine| Наші вакансії| Мапа сайту| Реєстрація| Увійти|
OTYS Recruiting Technology