Переваги роботи в Watsons

Привітальне слово генерального директора

Томаш Вроблевскі

Ласкаво просимо у Watsons!
Шановні пані та панове!
Мережа магазинів та аптек Watsons в Україні це - Компанія з чіткими цінностями, що відображають наше ставлення до сервісу клієнтів, роботи в команді, навчання та розвитку, чесності та прозорості у бізнесі.
Ми бачимо Watsons як Компанію - лідера ринку товарів для краси, здоров`я та зручного побуту. Ми працюємо в жорсткому конкурентному оточенні, але граємо тільки за правилами. При цьому протягом всієї нашої історії ми залишаємось Компанією, яка формує ринок drogieri в Україні, першою впроваджує інноваційні рішення стосовно асортименту, спеціальних умов для наших Клієнтів, нових форматів та каналів продажів, що роблять наші послуги ще зручнішими та доступнішими для наших Покупців. Декілька років тому ми почали впроваджувати в наших магазинах кращу практику A.S. Watson Group. На той час це були найуспішніші рішення щодо сервісу клієнтів, ціноутворення, розвитку каналів продажів. Сьогодні Watsons в Україні є джерелом кращої галузевої практики не тільки для прямих конкурентів, а й для європейських та азійських роздрібних мереж, що є частиною A.S.Watson Group.
Для нас дуже важливо бути кращими для наших Покупців, надавати їм широкий асортимент товарів, доступні ціни, кращий сервіс і задоволення від покупок в нашій мережі. Ми прагнемо перевищити очікування наших Клієнтів, бути для них завжди №1 серед магазинів краси, здоров`я та зручного побуту.
Як Генеральний директор Watsons в Україні я прагну, щоб в нашій Компанії працювали люди, які поділяють наші цінності, а саме: закохані у свою роботу, цінують свою команду та підтримують колег, постійно навчаються та привносять в сьогодення передові технології, готові прикласти додаткових зусиль, пройти екстра-милю та залучити й надихнути на таку подорож до успіху інших! Ось чому ми приділяємо багато уваги технологіям, які використовуємо з метою підбору та розвитку персоналу. В Watsons кожен керівник розуміє свою особисту відповідальність за формування та розвиток ефективної команди. Департамент по роботі з персоналом відповідає за формування цієї ключової компетенції в керівників.
Ми інвестуємо в розвиток кожного співробітника, який намагається покращити свої власні результати, готовий докладати зусиль, навчатися, виходити з зони комфорту заради того, щоб перевищити очікування наших Клієнтів. Ми в Watsons створюємо умови для плідної праці та визнаємо та винагороджуємо тих колег, які привносять більше в роботу Компанії, в задоволення Клієнтів та вцілому – в життя! «Bring more to life» – це дійсно про нас!
Якщо ви поділяєте наші погляди, готові докласти зусиль, щоб побачити добру посмішку на обличчях Покупців наших магазинів, якщо вмієте співпрацювати та прагнете зробити свій особистий внесок в розвиток сервісу клієнтів в нашій країні – приєднуйтесь до Watsons!
Я бажаю Вам успіху на всіх етапах проходження конкурсного відбору і тільки позитивних вражень від знайомства з нашою Компанією!

З повагою,
Генеральний директор
Томаш Вроблевські

Соціальні мережі
Copyright © 2019 Watsons Ukraine| Наші вакансії| Мапа сайту| Реєстрація| Увійти|
OTYS Recruiting Technology