Аптека Watsons
Робота в аптеці

Аптеки

Вітамін С

Хочете, щоб Ваша шкіра сяяла здоров’ям, а імунітет був справжнім щитом для організму? Якщо так, у цьому Вам допоможе вітамін С. Це – справжній народний улюбленець. Напевне, кожен помічав, як діти, стоячи з батьками в черзі, просять купити ці аптечні ласощі, а дорослі купують його для себе швидше не як медикамент, а як кислі таблетки, що бадьорять та піднімають імунітет чи настрій.
Вітамін С чи аскорбінова кислота – це – потужний антиоксидант, що нормалізує окислювально-відновлювальні процеси в організмі, утворює колаген, регенерує клітини, знижує рівень холестерину, зміцнює імунітет і підвищує опірність організму до інфекцій.
Лідерами вмісту цієї речовини на 100 г продукту є:

  • шипшина - до 1500 мг;
  • червоний перець, чорна смородина та обліпиха – до 250 мг;
  • лимони та інші цитрусові – до 100 мг.

Добова норма аскорбінової кислоти для дорослої людини становить 100 мг при повній біологічній доступності. Надлишок виводиться з організму протягом кількох годин. В період простудних захворювань потреба у вітаміні С збільшується до 500-1500 мг, що становить терапевтичну дозу.
В нашій компанії з’явилось додаткове джерело аскорбінової кислоти під назвою «ВітамінС», який рекомендовано вживати в період простудних захворювань для підвищення опірності організму, а також при інших станах, що супроводжуються дефіцитом цього вітаміну.
Для виробництва «ВітамінС» використовується швейцарська сировина, походження якої підтверджується сертифікатом. «ВітамінС» не містить консервантів, а привабливому кольору завдячує вмістом натурального барвника - паприки. Одна таблетка містить 500 мг аскорбінової кислоти, що дозволяє легко регулювати кількість діючою речовини для досягнення терапевтичної дози.
Співробітники компанії Watsons мають можливість пропонувати клієнтам якісний товар за доступною ціною. «ВітамінС» – це справжній щит для Вашого організму!

Аптеки "Watsons"
Соціальні мережі
Copyright © 2017 Watsons Ukraine| Наші вакансії| Мапа сайту| Реєстрація| Увійти|
OTYS Recruiting Technology