Виробнича практика в Компанії Watsons

Якщо Ви навчаєтесь у професійному ліцеї, коледжі чи вищому навчальному закладі і шукаєте підприємство для проходження виробничої практики, якщо за майбутнім фахом ви - працівник сфери послуг чи торгівлі, звертайтесь у компанію Watsons! Ми співпрацюємо з Київським професійним ліцеєм сфери послуг, Вищим комерційним училищем Київського Національного торговельно економічного університету, Центром професійної освіти технологій та дизайну м. Києва, Кіровоградським професійним ліцеєм сфери послуг, Кременчуцьким професійним ліцеєм сфери послуг, Львівським вищим професійним училищем торгівлі та сфери послуг….. Договірні умови в обов’язковому порядку включають в себе оплату годин проходження виробничої практики в магазинах Watsons.

+ Чому корисно обрати один із магазинів Watsons місцем виробничої практики?

Іноді буває важко обрати власний шлях і Ви буваєте не впевненими в тому, що шлях, яким Ви рухаєтесь, - вірний.
Працюючи у роздрібній торгівлі, Ви отримаєте численні кар’єрні можливості:

 • дізнаєтесь, як працює сучасне підприємство роздрібної торгівлі;
 • навчитесь користуватися найсучаснішим касовим апаратом та додатковим програмним забезпечення, що допомагає зробити кращу пропозицію покупцеві на касовому вузлі;
 • дізнаєтесь про існуючі правила мерчандайзингу та оформлення торгівельної площі магазину;
 • навчитесь працювати зі сканером штрих-коду і дізнаєтесь, як контролювати товарні залишки та наявність товару на полицях магазину;
 • отримаєте безцінний досвід спілкування з покупцями магазинів Watsons;
 • отримаєте важливі навички роботи в команді для майбутньої кар’єри.

Якщо Ви пов’язуєте Ваше майбутнє із сферою обслуговування клієнтів та протягом виробничої практики проявили себе як сумлінний, доброзичливий, дружній до колективу та уважний до потреб клієнтів практикант, ми з радістю запропонуємо Вам роботу після закінчення навчання!

+ Які навички Ви отримаєте протягом виробничої практики в магазинах Watsons?

Згідно з планом прохождення виробничої практики Ви отримаєте всі навички, необхідні для отримання свідоцтва державного зразку.
Крім того протягом виробничої практики ви зможете опанувати:

 • Технології роздрібної торгівлі, зокрема, - сучасні методи прийому, збереження, викладки та продажу товарів непродовольчої групи;
 • Глибокі знання продукції наших магазинів та їхні споживчі якості.
 • Безцінні навички обслуговування клієнтів.
 • Підвищення впевненості в собі та розвиток комунікативних навичок.
 • Досвід та навички роботи в команді.

+ Які перспективи після проходження виробничой практики в магазинах Watsons?

Для нас важливо, щоб студенти, які приходять на практику в наші магазини, отримали уявлення про компанію Watsons, як відповідального працедавця та змогли оцінити для себе переваги, які надає компанія. Співробітники наших магазинів проходять навчання, необхідне для професійного зростання. Для працівників, які прагнуть кар’єрного зростання, працює програма Watsons Career Program. Пройшовши навчання за цією програмою, цілеспрямований та сумлінний продавець може досягти рівня старшого продавця вже протягом першого року роботи. Мережа магазинів Watsons постійно зростає, відкриваються нові й нові магазини, тому після закінчення програми Watsons Career Program, продавці, зазвичай, відразу отримують підвищення на посаду старшого продавця. І це – не межа можливостей! Більшість наших керівників магазинів – це співробітники компанії, які пройшли відповідні внутрішні програми розвитку та стажування. При заповненні вакансій в Головному офісі перевага також надається внутрішнім кандидатам. Таким чином, розпочавши кар’єру в магазині Watsons, Ви можете протягом найближчих років обійняти управлінську посаду в магазині або посаду фахівця в Головному офісі. Хай щастить!

Про практику
Нагороди

З 2011 року – «Вибір №1» в номінації «Магазин року краси та здоров’я» премії «Вибір року.

2016 – 2017 роки - Кращий рітелер в сегменті drogerie за версією Асоціації рітейлерів України у конкурсі «Рітейлер року» і «Кращий ТРЦ».

2018 рік - проект "Янголи Watsons" переміг у Національному конкурсі кейсів КСО у номінації "Кращий корпоративний внесок у ціль сталого розвитку №3 "Міцне здоров'я"".

Соціальні мережі
Copyright © 2019 Watsons Ukraine| Наші вакансії| Мапа сайту| Реєстрація| Увійти|
OTYS Recruiting Technology