Питання, які найчастіше задають кандидати

Чи можу я податись більш, ніж на одну вакансію?

Так. Ви можете податись на будь-яку вакансія, що відповідає вашому набору знань, вмінь та навичок.

Чи зв’яжуться зі мною, якщо моя заявка на вакансію / резюме не була успішною?

Ми завжди намагаємось переглянути всі подані заявки в максимально короткий час, проте, якщо Ви не отримаєте від нас відповіді протягом 21 дня, це означатиме, що ваша заявка /резюме не була відібрана для наступних етапів відбору.

Чи надає компанія можливість стажування або практики?

На даний час в компанії не передбачене стажування, проте ми пропонуємо чудову можливість проходження практики для студентів. З умовами проходження практики можна ознайомитись на нашому сайті в розділі «Практика».

Де знаходиться Головний офіс компанії?

Головний офіс компанії знаходиться в Києві, в районі метро «Петрівка» за адресою: Московський проспект, 28 А, в сучасному бізнес -центрі “SP Hall”.
Громадським транспортом до нас можна добратись від метро «Петрівка» будь-якою маршруткою, що їде в напрямку ТРЦ «Блокбастер»; зупинка ООО "Виннер Автомотив" (за вимогою), не доїжджаючи до супермаркету «МЕТРО Кеш энд Керри». Від зупинки - пішки – 5-7 хвилин в напрямку супермаркету «Город дверей», на роздоріжжі повернути ліворуч.

Чи буде організоване для мене формальне навчання?

Спочатку вам буде запропоновано взяти участь в області конкретної навчальної програми для бізнесу. Вони розрізняються за тривалістю і змісту і були розроблені, щоб забезпечити Вас з навичками та інформацією вам потрібно, щоб стати добре ознайомлений у вашій ролі. Ми продовжуємо надавати на робочому місці навчання та відповідних курсів в рамках нашої постійної прихильності вашого розвитку кар'єри. Більш детальну інформацію про програми навчання і розвитку можна знайти в наішй L&D брошурі, яку можна знайти на нашому інтранеті, як тільки Ви приєдналися.
Так, в незалежності від того, на яку посаду Вас буде відправлено, ми пропонуємо орієнтаційну програму. Ця програма складається з дістанційніх курсів, навчання на робочому місці, візиті в наші магазини та на розподільчий центр.

Чому варто подати заявку / відправити резюме на вакансію в компанії Watsons?

Є декілька причин, чому варто приєднатись до нас. Ми є лідером національної роздрібної торгівлі товарами краси, здоров’я та догляду за домом. Ми активно розвиваємось – на сьогодні мережа становить більш ніж 400 магазинів та 27 аптек! Ми можемо запропонувати все до дрібниць стосовно товарів краси та здоров’я і ми гордимося тим, хто ми є і що ми робимо. На нашій сторінці «Історії успіху» ви можете почути, що думають про компанії працівники, які тут працюють.

Як подати / загрузити резюме?

Коли Ви натиснете кнопку ««Податись на вакансію», система запитає у Вас, чи хотіли би прикріпити готове резюме, загрузити профіль з мережі LinkedIn чи скористатись нашим конструктором резюме. Якщо у Вас є готове резюме, Ви можете просто прикріпити його в полі «Резюме»

Чи можу я змінити інформацію в заявці на вакансію в любий момент?

Ви можете зайти в свій обліковий запис в любий час після того, як Ви подали заявку на вакансію і відкорегувати Ваші особисті дані. При цьому, будь ласка, пам’ятайте, що будь які зміни, які ви вносите після подачі заявки, не будуть видимі для керівника вакансії, але будуть відображені у ваших подальших заявках на вакансії.

Як знати, що мою заявку на вакансію отримали?

Ви отримаєте автоматичну електронну відповідь, як тільки натиснете кнопку «Подати заявку». Це буде підтвердженням того, що ваша заявка на вакансію отримана. Ви також можете бачити всі вакансії, на які Ви подавали заявки в розділі «Ваші заявки».

Як перевірити статус моєї заявки на вакансію?

Ви можете переглянути свої заявки на вакансії, зайшовши в розділ «Ваші заявки» в вашому обліковому записі. Всі вакансії, на які Ви подавались, будуть викладені у списку. Якщо Ви не отримали від нас відповіді протягом 21 дня, це означає, що ваша заявка /резюме не була відібрана для наступних етапів відбору.

Як я можу дізнатись, що вакансія вже закрита?

Ми забираємо вакансії з нашого сайту, як тільки вони закриваються. Якщо вакансія є в переліку вакансій на сайті, це означає, що ми ще розглядаємо кандидатів на цю вакансію.

Чи можу я податись на вакансію не маючи дозволу на повне працевлаштування?

Всі кандидати, які подаються на вакансії, повинні відповідати вимогам чинного законодавства України щодо права на працевлаштування.

Зі скількох років можна працевлаштуватись в компанію Watsons?

Відповідно до чинного законодавства не допускається прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років (ст. 188 КЗпП).

Які попередні перевірки потрібно пройти перед працевлаштуванням в компанію Watsons?

В: Це залежить від того, яку роль ви запропонували. Всі співробітники Superdrug посилаються нашою командою HR Services. Це охоплює дворічний період роботи та посилання на символ, щоб покрити будь-які прогалини в сфері зайнятості. Якщо ви працюєте в фармації або в ролі управління магазині ви також буде запропоновано для згоди на Superdrug починання кредиту, ідентичності і про відсутність судимості перевірок.

Я не хочу більше отримувати інформацію про вакансії. Як можна забрати свої дані з сайту компанії Watsons?

Ви можете налаштувати отримання повідомлень, натиснувши кнопку «Повідомлення про відповідні вакансії» у вашому обліковому записі. Потрібно обрати повідомлення, яке ви хотіли би видалити та натиснути кнопку «Видалити». Якщо Ви бажаєте, щоб Ваші дані були повністю видалені з нашої бази даних, будь ласкa, надішліть повідомлення на jobs@watsons.ua з проханням зробити це.

Чи можу я рекомендувати друга / родича як кандидата на вакансію?

Ви можете пересилати вакансії електронною поштою Вашим друзям чи родичам, натиснувши кнопку «Надіслати другові» внизу сторінки з деталями про вакансію. Таким чином сформується посилання , яке буде надіслано другові / родичу і приведе їх прямо на сторінку з вакансією, яку вони зможуть переглянути чи подати заявку на цю вакансію.

Чи є в компанії Watsons програма для випускників вузів?

Ми можемо пропонувати певні вакансії випускникам вузів, однак на даний момент в компанії немає спеціальної програми для випускників.

Чи є в компанії Watsons сезонні вакансії?

В: Так, Різдво є нашим найбільш завантаженим час року як роздрібний торговець тому ми також на погляді для напруженої роботи, ентузіазму та професійних продажів Радники для наших магазинів протягом цього часу. Ми починаємо цей диск набору в вересні / жовтні кожного року і вакансій можна знайти на сайті кар'єри.
Так, ми запрошуємо студентів на період літніх канікул.

«Мій пароль не спрацьовує….» або «Я забув свій пароль, що мені робити?»

Натисніть кнопку «Увійти» внизу сторінки і слідуйте інструкціям у розділі «Забули пароль»

У мене виникають технічні проблеми, коли я намагаюсь увійти / завантажити своє резюме. Що мені робити?

Якщо Ви намагаєтесь податися на вакансію з мобільного телефону чи планшету, спробуйте зробити це з Вашого ПК чи ноутбука. Іноді мобільні пристрої можуть не під’єднуватись до нашої платформи, через що і виникають такі труднощі. Зазвичай, така проблема вирішується, коли Ви подаєте заявку на вакансію з комп’ютера. Якщо при подачі заявки з комп’ютера проблема не зникає, будь ласка, напишіть нам на адресу baraban.n@work.watsons.ua з детальним описом проблеми і ми зв’яжемось з вами протягом 48 годин.

Як змінити пароль на кар’єрному сайті Watsons?

Увійдіть в систему і натисніть кнопку «Облікові дані». Тут Ви можете змінити свій пароль.

Звідки мені знати, що мої дані надійно захищені?

Доступ до Ваших персональних даних отримує менеджер по роботі з персоналом та керівник вакансії, на яку ви подались. Всі персональні дані зберігаються в конфіденційності і використовуються у відповідності до закону «Про захист персональних даних». Повідомлення про це Ви отримуєте перед тим, як подаєте заявку на вакансію / відсилаєте резюме.

Як часто оновлюється сторінка з вакансіями?

Перелік наших вакансій постійно оновлюється. Як тільки з’являється нова вакансія, вона завантажується на нашому сайті. Найкращий спосіб бути в курсі нових вакансій – налаштувати повідомлення про вакансії. Таким чином Вам напряму будуть відправлятись електронні повідомлення про те, що з’явились нові відповідні вакансії.

Запитуйте, будемо раді допомогти!

Якщо Вам не вдалось знайти відповідь на Ваше запитання в цьому розділі, будь ласка, надішліть нам електронне повідомлення і ми повернемось до Вас із відповіддю в найближчий час. Наша електронна  адреса demchenko.o@watsons.ua

Соціальні мережі
Copyright © 2019 Watsons Ukraine| Наші вакансії| Мапа сайту| Реєстрація| Увійти|
OTYS Recruiting Technology