Чотири вектори

Соціальна відповідальність

Watsons – соціально відповідальна компанія!

Наші дії в рамках корпоративної соціальної відповідальності мають 4 основні напрямки: Робоче місце, Навколишнє середовище, Суспільство та Місце на ринку.

Робоче місце

З кожним співробітником Watsons Україна веде чесні та прозорі трудові відносини. Ми надаємо можливість підвищувати свій професійний рівень (тренінги, семінари, навчання на робочому місці), а також гарантуємо відсутність дискримінації при працевлаштуванні.

Окрім того, ми приділяємо велику увагу комфортним умовам праці та здоров’ю наших співробітників. 

Навколишнє середовище

У всіх магазинах та аптеках мережі Watsons Україна ми використовуємо БІО-пакети, які через 3 роки розкладаються і не засмічують нашу планету. Також, ми всіляко сприяємо тому, або на полицях наших магазинів було якомога більше продукції, яка безпечна для навколишнього середовища.

Піклуючись про навколишнє середовище та здоров’я клієнтів, компанія зобов’язалась відмовитися від продажу будь-якої продукції із використанням мікропластику до кінця 2019 року. У 2014 році, не чекаючи законодавчої ініціативи щодо заборони на використання мікропластику, Група компаній Watsons заборонила його використання у виробництві власних брендів косметики та засобах особистої гігієни.

У 2013 році Watsons долучилась до всеукраїнського збору вживаних батарейок. Станом на 2017 рік їх зібрано понад 40 тонн.

Усвідомлюючи проблему утилізації, компанія також підтримала ініціативу Громадської організації «Батарейки, здавайтеся!» зі збору коштів для налагодження цього процесу в Україні. Спільними зусиллями виробників, імпортерів і просто небайдужих громадян досліджуються можливості з переробки в Україні, або налагоджування процесів вивозу відпрацьованих батарейок для утилізації за кордон.  Детальніше про проект, читайте за посиланням.

Суспільство

Watsons веде бізнес абсолютно офіційно та прозоро (виплата податків, офіційне працевлаштування, створення нових робочих місць в різних містах України). Окрім того, Watsons  Україна активно займається благодійними та соціальними проектами.

Влітку 2017 стартував інший соціальний проект «Давай поборимо рак разом». Ми співпрацюємо з благодійним фондом «Таблеточкі» та збираємо кошти на лікування онкохворих діток. Для участі достатньо лише купити одне з найменувань акційної продукції. Якої саме – читайте  за посиланням.

Місце на ринку

Watsons  Україна веде лише чесні та прозорі відносини з партнерами. Окрім того, ми намагаємось забезпечити наших клієнтів найкращим сервісом і продуктами тільки найвищої якості.

Бачення
Наше бачення

Наше бачення ми викладаємо в одному простому реченні:
ми хочемо бути світовим лідером на ринку роздрібної торгівлі товарами краси, здоров’я та зручного побуту.
Ми робимо це шляхом забезпечення наших покупців найбільшою мережею магазинів та кращим вибором товарів. Надихаючи наших покупців та перевершуючи їх очікування. Використовуючи групову синергію та бізнес-партнерство. Забезпечуючи навколишнє середовище, в якому кожен співробітник почувається справедливо оціненим та винагородженим за свою працю та може виконувати роботу найкращим чином. Гарантуючи стабільність бізнесу сталим та відповідальним чином. Забезпечуючи максимальний прибуток акціонерам.

Соціальні мережі
Copyright © 2018 Watsons Ukraine| Наші вакансії| Мапа сайту| Реєстрація| Увійти|
OTYS Recruiting Technology