Чотири вектори

Соціальна відповідальність

Watsons – соціально відповідальна компанія!

Наші дії в рамках корпоративної соціальної відповідальності мають 4 основні напрямки: Робоче місце, Навколишнє середовище, Суспільство та Місце на ринку.

Робоче місце

З кожним співробітником Watsons Україна веде чесні та прозорі трудові відносини. Ми надаємо можливість підвищувати свій професійний рівень (тренінги, семінари, навчання на робочому місці), а також гарантуємо відсутність дискримінації при працевлаштуванні.

Окрім того, ми приділяємо велику увагу комфортним умовам праці та здоров’ю наших співробітників. 

Навколишнє середовище

У всіх магазинах та аптеках мережі Watsons Україна ми використовуємо БІО-пакети, які через 3 роки розкладаються і не засмічують нашу планету. Також, ми всіляко сприяємо тому, або на полицях наших магазинів було якомога більше продукції, яка безпечна для навколишнього середовища.

Мікропластик - це тверді синтетичні полімерні (пластмасові) частинки, нерозчинні у воді. Через невеликі розміри (<5 мм) вони часто проходять через системи фільтрації стічних вод і можуть забруднювати водні шляхи; мікропластик впливає на харчовий ланцюг, оскільки він може потрапити в організм морських тварин. 

Косметика/засоби особистої гігієни становлять 2% забруднюючих речовин в океані, які містять мікропластик.

  У 2014 році, не чекаючи законодавчої ініціативи щодо заборони на використання мікропластику, Група компаній Watsons заборонила його використання у виробництві власних брендів косметики та засобах особистої гігієни.

Щоб і надалі виконувати свої зобов'язання по відношенню до навколишнього середовища, компанія Watsons Україна вирішила розширити заборону на всі засоби для зняття косметики / засоби особистої гігієни, які містять мікропластік та поставила собі за мету припинити продажі таких засобів до кінця 2019 року. 

Збір батарейок 

У 2013 році Watsons розпочала всеукраїнський збір вживаних батарейок. Watsons встановив спеціальні контейнери в магазинах і в офісі. Станом на 2017 рік їх було зібрано понад 40 тонн. Компанія також підтримала ініціативу Громадської організації «Батарейки, здавайтеся!» зі збору коштів для налагодження процесу утилізації в Україні.

Проте, єдиний завод в Україні більше не мав можливості для офіційної переробки батарейок. Позиція компанії - бути відповідальною до кінця, тому, у 2018 році Watsons прийняла рішення переробляти батарейки на німецькому заводі з переробки відходів Redux. Детальніше про проект, читайте за посиланням.

Суспільство

У 2016 році стартував благодійний проект «Янголи Watsons». Його мета – збір коштів для придбання оклюдерів, які щомісяця передають до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова. Імпланти встановлюють дітям з вадами серця. На кінець 2018 року за рахунок компанії зроблено понад 40 операцій. Кошти перераховують з продажу ексклюзивних магнітів, які можна придбати в магазинах мережі та інтернет-магазині, балів з карток учасників Watsons Clubта продукції з позначкою «Watsons Exclusive». У квітні 2018 року проект переміг у Національному конкурсі кейсів з корпоративної соціальної відповідальності у номінації "Кращий внесок у Ціль сталого розвитку №3 "Міцне здоров'я".

Влітку 2017 року стартував інший соціальний проект – «Давай поборемо рак разом» спільно з благодійним фондом «Таблеточки». Мета проекту – зібрати кошти на лікування онкохворих дітей. Для цього перераховують одну гривню з кожного придбаного товару певної категорії власної торгової марки Lucky Day. За півтра року зібрано понад 457 тис. грн. На ці кошти постійно купують медичні препарати для відділень онкології та онкогематології обласних лікарень (Житомирська, Запорізька, Чернігівська, Рівненська обласні дитячі лікарні).

Окрім того, вже понад 7 років компанія опікується Смілянською школою-інтернат і Броварським центром реабілітації дітей з інвалідністю.

Місце на ринку

Watsons  Україна веде лише чесні та прозорі відносини з партнерами. Окрім того, ми намагаємось забезпечити наших клієнтів найкращим сервісом і продуктами тільки найвищої якості.

Бачення
Наше бачення

Наше бачення ми викладаємо в одному простому реченні:
ми хочемо бути світовим лідером на ринку роздрібної торгівлі товарами краси, здоров’я та зручного побуту.
Ми робимо це шляхом забезпечення наших покупців найбільшою мережею магазинів та кращим вибором товарів. Надихаючи наших покупців та перевершуючи їх очікування. Використовуючи групову синергію та бізнес-партнерство. Забезпечуючи навколишнє середовище, в якому кожен співробітник почувається справедливо оціненим та винагородженим за свою працю та може виконувати роботу найкращим чином. Гарантуючи стабільність бізнесу сталим та відповідальним чином. Забезпечуючи максимальний прибуток акціонерам.

Соціальні мережі
Copyright © 2019 Watsons Ukraine| Наші вакансії| Мапа сайту| Реєстрація| Увійти|
OTYS Recruiting Technology